Zajrzyj do Nas na:

Background Image

NASZE KASZE – kasze, mąki, bakalie, przyprawy

ul. Wernera 5 lok. 10, 26-600 Radom
Zadzwoń do nas: 519 494 510
nasze.kasze@gmail.com

NASZE KASZE to sklep w Radomiu, w którym odbędziesz zmysłową podróż smakowo – zapachową. Mamy bogactwa przeróżnych kasz, mąk, ryżu, przypraw, orzechów oraz suszonych owoców. Mamy również wiejskie jaja, naturalne pieczywo, oleje. Jest to miejsce przyjazne wszystkim, którzy dbają o kondycję i zdrowie całej rodziny.

Ideą sklepu jest sprzedaż na wagę, najlepszej jakości produktów za przystępną cenę, możliwość kupienia ilości w zależności od potrzeb czy zasobu portfela.

NASZE KASZE powstały z pasji do zdrowego żywienia. Naszym klientom oferujemy dobre, naturalne produkty, naszą wiedzę, doświadczenie i serce. Jest u nas niepowtarzalna atmosfera, uwielbiamy kontakt i rozmowy z ludźmi. Klientów traktujemy jak naszych gości, wymieniamy się doświadczeniami, przepisami, „sekretami” kulinarnymi. Obok tradycyjnych produktów sprowadzamy również nietypowe trudne do zdobycia na radomskim rynku. Z każdym dniem poszerzamy ofertę, staramy się podążać za nowościami i potrzebami klientów.

Takich sklepów w Radomiu nie brakuje, ale! nasz jest wyjątkowy.

  • Po pierwsze – jakość.

Starannie selekcjonujemy oferowane produkty. Do sklepu sprowadzamy żywność, którą chętnie jemy i podajemy naszym najbliższym.

  • Po drugie – brak jednorazowych plastikowych opakowań.

W związku z tym:

-kupujesz tyle, ile chcesz

-oszczędzasz planecie i ich mieszkańcom kolejnych zbędnych zanieczyszczeń

-przed kupnem możesz powąchać i spróbować!

  • Po trzecie – wybór.

Kandyzowany kumkwat, suszony berberys czy ananas, mąka kasztanowa i inne oryginały sąsiadują z doskonale znanymi nam polskimi kaszami, suszonymi owocami i orzechami.

  • Po czwarte – ceny.

Dbamy o to by wysoka jakość szła w parze z przystępnymi cenami.

  • Po piąte – MY!

Lubimy prowadzić sklep, rozmawiać z klientami, dzielić się naszą wiedzą, wymieniać się doświadczeniami, przepisami, sekretami kulinarnymi.

Zapraszamy Was z własnymi pojemnikami po kilka garstek zapachu, barw i przede wszystkim wyjątkowego smaku. Jeżeli będziecie akurat przelotem, poratujemy Was papierowymi torbami.

Do spróbowania!

 

Brak opinii

Napisz komentarz

Napisz opinię

ul. Wernera 5 lok. 10, 26-600 Radom

Nawiguj do tego miejsca
Znajdź nas na:
You dont have permission to register

Password reset link will be sent to your email