Zajrzyj do Nas na:

Background Image

Dlaczego warto?

Katalog firm lokalnych, usługi, opinie, rabaty, oferty pracy – wszystko jednym miejscu!

1.

Twoja firma wśród najlepszych w Radomiu

Starannie dobieramy firmy, które pojawiają się na naszym portalu. Wszystko po to, aby klienci mogli znaleźć u nas tylko najlepszych w danej branży. Obecność na naszym portalu to gwarancja dobrej reputacji, ponieważ u nas nie ma przypadkowych firm – są tu przedsiębiorcy świadomi korzyści płynących z obecności na Firmy.radom.pl.
2.

Automatyczna promocja firmy w social mediach

Każda z naszych firm jest promowana w naszych social mediach, nie tylko za pomocą wpisów, ale i wielu innych mechanizmów marketingowych. To doskonały sposób na złapanie kontaktu z nowymi klientami.
3.

Wizytówka firmy w Internecie

Wizytówka online jest bardzo ważna. W końcu jeżeli brakuje firmy w Internecie, mało który nowy klient zdecyduje się na jej usługi oraz produkty. Dzięki nam masz możliwość rozwinąć internetowe skrzydła.
4.

Profil firmy to tylko początek!

Oprócz możliwości zaprezentowania swojej oferty potencjalnym klientom, dostajesz do dyspozycji wiele różnych narzędzi, które pozwolą Twojej firmie na dotarcie do większej grupy klientów oraz zachęcenie ich do skorzystania z oferty.
5.

Rabaty, kupony, promocje!

Chcesz zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z Twojej oferty? Zaproponuj im upust, rabat lub inną formę promocji. Na firmy.radom.pl możesz umieszczać kupony niemal w dowolnej formie!
a
6.

Znajdź idealnego pracownika!

Masz już dużo klientów, ale brakuje Ci rąk do pracy! Na firmy.radom.pl możesz zamieścić ogłoszenie o pracę, które będzie odpowiednio promowane i udostępniane w mediach społecznościowych.
7.

Zbieraj opinie i walcz o pozycję lidera w branży!

Najlepszą reklamą jest pozytywna opinia i zadowolony klient, który zachęci innych do skorzystania z Twojej oferty. Na firmy.radom.pl prosty system ocen i opinii pozwoli dotrzeć do nowych grup odbiorców.

Chcę dołączyć do Firmy.radom.pl

Imię i nazwisko:
Email:
Telefon:
Nazwa firmy:
miasto:
dodatkowe uwagi:

You dont have permission to register

Password reset link will be sent to your email