Zajrzyj do Nas na:

Background Image
ul. Radomska 74, 26-652 Milejowice
Zadzwoń do nas: 601 324 693
motocentrum4@wp.pl

Nasza firma powstała w 1993 roku. Od początku związana była z mechaniką oraz holowaniem pojazdów. Gdy w 2003 zmieniła lokalizację, rozbudowana została również jej oferta.

 

Dziś zapewniamy Państwu kompleksowy serwis opon samochodowych, blacharstwo oraz sprzedaż części zamiennych. Nasz warsztat posiada 15 stanowisk pracy, wśród których znajdują się również te dedykowane samochodom ciężarowym. Warsztat Moto Centrum należy do sieci warsztatów samochodowych O.K. Serwis, która na rynku istnieje od 1997 roku. Zrzesza już ponad 150 zakładów i wciąż dynamicznie się rozwija, by zapewnić klientom łatwy dostęp do usług mechaniki pojazdowej.

Klienci Moto Centrum mogą liczyć na najwyższą jakość obsługi i krótki czas realizacji napraw. Warsztat wyposażony jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, a nad jakością świadczonych przez nas usług czuwa zespół wykwalifikowanych fachowców. To wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać coraz większym potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów zapewniając im profesjonalizm i obsługę na najwyższym poziomie.

OFERTA:

  1. Autoholowanie
  2. Mechanika
  3. Części
Brak opinii

Napisz komentarz

Napisz opinię

ul. Radomska 74, 26-652 Milejowice

Nawiguj do tego miejsca
You dont have permission to register

Password reset link will be sent to your email