Zajrzyj do Nas na:

Background Image
ul. Główna 9 26-600 Radom

Polska, autorska kuchnia, świeże, sezonowe produkty i klimatyczne, nowoczesne miejsce? Witaj w radomskiej Głównej 9 – restauracji, w której skosztujesz pysznych, doskonale przyrządzonych potraw. Codzienne czeka na Ciebie również nowa propozycja lunchowa i bogata karta drinków!

W Głównej 9 stawiamy na najwyższą jakość – nie chodzimy na skróty, nie sięgamy po półśrodki. W naszej kuchni korzystamy ze zdrowych, lokalnych i krajowych produktów. Główna 9 to miejsce, w którym nasi kucharze mają pełne ręce roboty, ale dzięki temu Ty masz pewność świeżości i najwyższej jakości serwowanych dań.

Na przestrzeni ostatnich kilku lat pracowaliśmy w lokalach gastronomicznych w Krakowie. Doświadczenia te pozwoliły nam od podszewki poznać zasady funkcjonowania restauracji i standardy profesjonalnej obsługi jej gości. Zaowocowały podjęciem decyzji o założeniu własnego lokalu – z pysznym, polskim jedzeniem, przyjazną atmosferą i nienaganną, serdeczną obsługą.

Nasz szef kuchni to mistrz w swoim fachu, który doświadczenie zdobywał w Wielkiej Brytanii, Norwegii i we Włoszech. Dziś tworzy autorską kuchnię polską, różnorodną i pełną niesamowitych smaków, z międzynarodowym, orientalnym akcentem. Do przyrządzania wyśmienitych potraw wykorzystuje zarówno produkty z różnych stron świata, jak i domowe wyroby lokalnych producentów – sery, wędliny, chleb, piwo i wiele innych. O tym, że warto ich skosztować, przekonaj się osobiście!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu i wypróbowania przygotowanych przez nas specjałów!

Nasze menu znajduje się pod tym linkiem: http://glowna9.pl/menu/

 

 

Brak opinii

Napisz komentarz

Napisz opinię

ul. Główna 9 26-600 Radom

Nawiguj do tego miejsca
Znajdź nas na:
You dont have permission to register

Password reset link will be sent to your email